Ordinace

Zavolejte nyní +420 326 396 790

„Děláme naší práci srdcem

Soukromá kardiologická ambulance MUDr. Jiřího Krupičky, Ph.D. poskytuje komplexní kardiologický servis, od ambulantních diagnostických vyšetření, přes konzultační činnosti, specializované služby v oblastech kardiovaskulárních onemocnění a arytmologie, až po realizaci programu časné detekce významných kardiologických patologií u dětí a sportovců.

S pacienty udržujeme profesionální vztahy s principy vzájemné důvěry a oboustranné komunikace. Každý se může zeptat na podstatu svých problémů a my se mu je snažíme vždy vysvětlit. Klid a důvěra totiž též přispívají k úspěšnému vyléčení. Samozřejmostí z naší strany je udržení lékařského tajemství, tedy zachování mlčenlivosti o skutečnostech medicínského charakteru, tak o skutečnostech osobního života pacientů, se kterými se setkáme ve výkonu svého zdravotnického povolání.

Naši profesionálové

Naší filosofií je poskytovat klientům ty nejlepší služby, jakých jsme schopni dosáhnout. Úroveň kardiologie v Čechách patří k špičce jak v evropském, tak i v celosvětovém srovnání. Proto i náš personál nabízí prvotřídní servis všem našim klientům a pacientům.

Ordinace

Pojišťovny

logo-vzpvozp-1czpz_office_barvyozp-logoLogo ZPŠ s názvemzpmv-logo