Ordinace

Objednávejte se na +420 326 396 790

Soukromá ambulance MUDr. Jiřího Krupičky, Ph.D. poskytuje komplexní kardiologický servis, od ambulantních diagnostických vyšetření, přes konzultační činnosti, specializované služby v oblastech kardiovaskulárních onemocnění a arytmologie, až po realizaci programu časné detekce významných kardiologických patologií u dětí a sportovců. Nově své služby také rozšířila o odbornost vnitřního lékařství zaměřené na interní předoperační vyšetření.

„Naše ambulance si zakládá na osobním přístupu ke každému pacientovi. Zdraví nedělíme striktně na jednotlivé odbornosti, ale posuzujeme zdravotní stav daného člověka komplexně. Za základ tedy považujeme opravdu důkladné vstupní vyšetření, které nám umožní stav pacienta posoudit jako celek. Zvláště u odbornosti jako je kardiologie je nesmírně důležité zohlednit i osobní pocity pacienta a jeho životní situaci.

U pacientů dbáme na jejich informovanost. Naším cílem rozhodně není, aby lidé odcházeli s lékařskou zprávou, které nerozumí a s medikací, jejichž účinky jim nikdo nevysvětlil. Pochopení příčin, důsledků a průběhu léčby je zvláště u kardiovaskulárních onemocnění polovina úspěchu.“

Náš tým

Ordinace

Pojišťovny

logo-vzpvozp-1czpz_office_barvyozp-logoLogo ZPŠ s názvemzpmv-logo